Beditom

Firma Beditom Utworzona w 1995 roku i specjalizuje się w produkcji segmentowych bram garażowych i przemysłowych. Firma jako jedna z pierwszych w Polsce uruchomiła produkcję segmentowych bram garażowych. W 2004 roku wdrożyli system zarządzania jakością ISO 9001:2000. certyfikowany przez Det Norske Veritas jedną z najbardziej renomowanych firm certyfikujących. W 2010 roku odnowilisystem zarządzania jakością zgodnie z nowymi wymaganiami ISO 9001:2008 certyfikowany przez Bureau Veritas Certification.

 

 

Oneline - Jednokrotne przetłoczenie

Tradycja i nowoczesność

Proste i nowoczesne a zarazem nietuzinkowe, tak najlepiej można scharakteryzować bramy z szerokim przetłoczeniem. Bramy Oneline można wkomponować w każdą architekturę i zawsze osiągniemy ten sam rezultat - perfekcyjną kompozycję.

 

 

 

 Oneline - Jednokrotne przetłoczenie
 

Izoline - Przetłoczenia poziome wąskie

Ponadczasowe wzornictwo

Bramy z wąskim przetłoczeniem to przede wszystkim idealnie rozłożony wzór przetłoczeń, który pasuje do każdego rozwiązania architektonicznego.

 

 

 Izoline - Przetłoczenia poziome wąskie
 

Topline - Bez przetłoczeń

Pełna harmonia

Brama wykonana z panela bez przetłoczeń kreuje nadzwyczajną atmosferę. Eleganckie i przestrzenne wzornictwo panela harmonijnie uzupełnia nowoczesną architekturę i podkreśli indywidualność Twojego domu.

 

 Hi-Tech Topline

 

Classic - Przetłoczenia
w kasetony

Klasyczne piękno

Bramy z przetłoczeniami w kształcie kasetonów szczególnie dobrze prezentują się w garażach o dużych gabarytach i są perfekcyjnym rozwiązaniem gdy chcesz podkreślić klasyczną architekturę swojego domu.

 

 

 

 

przetłoczenia w kasetony- Classic

 

 

 

 

Link do katalogu